ReSound Enya ja Verso

Tipptehnoloogia - kättesaadav kõigile!

ReSound Enya annab edasi suurepärase helikvaliteedi ja kõnest arusaamise. Enya mudelid on diskreetse ja vastupidava disainiga ning funktsioonidega, mida siiani leidus ainult kõige kallimatel aparaatidel. Enya mudelite hinnad algavad juba 350€. Hoolimata soodsast hinnast pakub Enya 2,4Ghz juhtmevaba ühendust lisaseadmete ja nutitelefoniga, tinnituse maskeerimist, veekindlust, 8 helitöötluskanalit, 4 muudetavat programmi, WindGuard tuulemüra vähendamise funktsiooni, 2 mikrofoni ja palju muud. Kõik Enya mudelid on kättesaadavad ka kõrvasiseste aparaatidena. Kasutades uusimat 3D skaneerimise tehnoloogiat valmistame aparaadi, mis istub mugavalt ja diskreetselt teie kuulmekäigus. Tipptehnoloogia - kättesaadav kõigile!

ReSound Enya ülevaade

Enya mudelite värvi ja tüübi valik

Enya kõrvataguse mudeli parameetrid

Resound Verso tutvustus Kuuldeaparaat ReSound Verso sisaldab uuenduslikku tehnoloogiat, mis pakub parimat helitöötlust, et saaksite kuulata kõike Teie jaoks olulist. Kuula ümbritsevat maailma loomulikult tänu 17 heli töötlevale kanalile, suunalisele mikrofonile ja kõige paremale tarkvarale, mida meil pakkuda on.

Kahe aparaadi vaheline suhtlus Binaural Fusion Kahepoolse kuulmislanguse korral toimivad kaks kuuldeaparaati ühtse süsteemina, pakkudes rikkalikku ja täidlast heli, suurepärast kuuldavust taustamüra korral ja kuuldeaparaatide kerget käsitlemist..