Suure jõudlusega kuulmislahenduste täielik perekond

ReSound LiNX Quattro

Võrratu kuulmiskogemus

Resound LiNX Quattro 9 kuuldeaparaadid on GN Resoundi uusim tipptasemel kuuldeaparaat, mis on valmistatud iPhone’ile ja Androidile. Need on fantastilised seadmed ja meie kogemused on olnud suurepärased. Need annavad suurepäraseid tulemusi isegi väga keerulistes helisituatsioonides.

Quattro töötab täiesti uue kiibistikuga ja Resound on kasutanud seda kiibikomplekti täielikult ära, kujundades täielikult ümber oma signaalitöötluse ja kuuldeaparaadi funktsioonid. Kui algselt tutvustasid nad ainult vastuvõtja kanalisisesed kuuldeaparaadid, siis nüüd on nad välja andnud kohandatud kuuldeaparaadid Quattro platvormil.

Selgemad helid

Teravad ja moonutusvabad helid

Meie uus tehnoloogia, mis põhineb aastatepikkusel innovatsioonil, kasutab kogu mikrofoni ulatust, mis võimaldab heli töödelda puhtamalt – ilma moonutusteta.

Täiuslikumad helid

Juurdepääs rohkematele helidele

Teie helikogemusel ei ole praktiliselt mingeid piiranguid, sest ReSound LiNX Quattro pakub teile suuremat helivalikut ja juurdepääsu toonide nüanssidele, mis varem ei olnud teile kättesaadavad.

ReSound LiNX Quattro on 95% ajast eelistatud muusika kuulamiseks võrreldes teiste kõrgekvaliteediliste kuuldeaparaatidega.

 

0%

Tööstusharu juhtiv kiipide platvorm

Rohkem kiirust, mälu, võimsust ja enesekindlust

Meie uus, suure jõudlusega kiipide platvorm on meie rikkalikuma helikogemuse mootor.

ReSound LiNX Quattro pakub 100% suurema kiiruse ja kaks korda suurema mälumahu juures suurt jõudlust koos vähendatud energiatarbimisega.

Tööstusharu juhtiv kiipide platvorm

Rohkem kiirust, mälu, võimsust ja enesekindlust

Meie uus, suure jõudlusega kiipide platvorm on meie rikkalikuma helikogemuse mootor.

ReSound LiNX Quattro pakub 100% suurema kiiruse ja kaks korda suurema mälumahu juures suurt jõudlust koos vähendatud energiatarbimisega.

Ühenduvus

Juurdepääs kõigele vajalikule enda avaekraanilt

Ühe nupuvajutusega juurdepääs kõigele, mida vajate kiireks reguleerimiseks.
Ärge jätke kunagi kasutamata võimalust olla täielikult kaasatud ümbritsevasse maailma.
Kiirnupud

Kõik, mida vajate kiireks seadistamiseks, on põhiekraanil, et pääseksite teekonnal ühe nupuvajutusega ligi.

Isikupärastage oma kuulmist

Isikupärastage oma kuulmist veelgi rohkem, luues ja salvestades oma lemmikseaded.


Kaughäälestus

ReSound Assisti abil saate rakenduse kaudu saata abitaotluse oma kuulmisarstile. Saate uusi seadeid, mida saate salvestada otse oma kuuldeaparaatidesse.

Tinnituse leevendamine

Aitab teil tinnitusega toime tulla, maskeerides seda leevendavate helidega. Kohandage ja reguleerige helisid vastavalt oma vajadustele.


Asukohapõhine kuulamine

Salvestage oma seaded oma lemmikkohtades ja teie kuuldeaparaadid lülituvad automaatselt nendesse seadistustesse, kui te järgmine kord tagasi tulete.

Kadunud kuuldeaparaadi leidmine

Jälgige oma kadunud kuuldeaparaate rakenduse kaudu.Aku võimsus teie käeulatuses

Saate jälgida oma laetavate kuuldeaparaatide aku olekut ja saada teate, kui need vajavad laadimist. Laadimise ajal jälgib rakendus selle edenemist ja annab teile teada, kui need on kasutamiseks valmis.

Rahustav leevendus tinnitusest

ReSound Relief’i rakenduses olevaid rahustavaid taustahääli saab nüüd kuuldeaparaadi mikrofonist eraldi juhtida, nii et saate hõlpsasti reguleerida mitmesuguste valge müra ja loodushäälte helitugevust.

Saate uuendusi ilma kliinikusse minemata

Kas ei oleks tore, kui teie kuuldeaparaadi seadeid saaks uuendada ilma kuulmiskliinikusse minemata? Nüüd on see võimalik tänu rakendusele ReSound Smart 3D ja ReSound Assist.

Taotlege abi ReSound Smart 3D rakenduse kaudu. Vastake lihtsalt paarile lühikesele küsimusele ja teie kuulmisarst saab teie seaded peenhäälestada ja saata uuendused teile tagasi. Lihtsa installimisega on teie kuuldeaparaadid uuendatud ja te olete valmis.