Kuulmislangusest

Kuulmislangust seostatakse tihti ainult vananemisega. Kuigi kuulmislanguse tõenäosus tõesti suureneb vanusega, on üllatavalt suur hulk noori inimesi kellel on kuulmislangus. Liiklus, lärmakad masinad, muusika, kõrvaklapid, TV ja kõik loovad meie ümber mürarikka keskkonna. See põhjustab kuulmislangust sõltumata vanusest kõigile.

Senior woman holding hearing aid, close-up

KUULMISLANGUS EI OLE HARULDANE

Üle 500 miljoni inimese maailmas kannatavad mingit sorti kuulmishäire all. Sina void vabalt kuuluda nende hulka. Kui see peaks nii olema, siis kuuldeaparaat aitab taastada sinu elu sellisena nagu ta oli enne kuulmisprobleeme.

KUULMISLANGUSE LEEVENDAMINE

Kuuldeaparaadi kandmine aitab taasavastada perekonna ja sõpradega kohtumise rõõmud, taastada enesekindlust tööl ning nautida muusikat ja filme.Kuuldeaparaat tähendab sinu jaoks kõigi 5 meele kasutamist, uuesti.

Close-up of senior man with hearing aid talking to senior woman

POLE PÕHJUST OODATA

Raskete otsuste edasilükkamine on loomulik reaktsioon. Kuulmislangusega varajane tegelemine teeb sellega elamise lihtsamaks. Mida kauem te elate kuulmsialngusega ilma abita, seda rohkem kaotab teie aju teatud helide kuulmisvõime.

TÄNAPÄEVA KUULDEAPARAADID ON DISKREETSED

Tänapäevased kuuldeaparaadid on väikesed, mugavad ja atraktiivsed kuna nad on väga võimekad ja omavad väga väikest mõju teie väljanägemisele. Kui päris aus olla, siis enamus inimesi isegi ei märka, et te kannate kuuldeaparaati.

KÜLASTA SPETSIALISTI

Külasta oma kohaliku kuulmiskeskust. See on esimene samm, kui kahtled oma kuulmises. See on tasuta, see on lihtne, see on sinu lähedal.

TINNITUSEST

Tavaliselt on tinnitus ärritav pinisev või helisev heli sinu kõrvades, kudi tinnitus võib olla täpselt sama individuaalne nagu sina ise.