Patsiendiinfo

Müüme ja paigaldame Taani firma GN Resound kõrvataguseid kuuldeaparaate, kõrvasiseseid individuaalseid kuuldeaparaate, individuaalseid otsakuid, universaalseid otsakuid, juhtmevabu lisaseadmeid, kuuldeaparaadi patareisid ja muid vajalike tarvikuid.

unrecognizable person with hearing degeneration holding two hearing aids in his hand

Kuuldeaparaatide müük ja nõustamine

Meie vastuvõtud on kõigile tasuta ning teostame kuulmisuuringud koheselt oma teeninduspunktides. Vajadusel korraldame kiire kõrva-nina-kurgu arsti vastuvõtu arstitõendi saamiseks.

Individuaalsete otsakute ning kõrvasiseste kuuldeaparaatide tootmisel kasutame uusimat 3D skanneerimise ja 3D printimise tehnoloogiat. Kõrvajäljendi skaneerime sisse oma Tallinna laboris ning tooted valmivad meie koostööpartneri juures Inglismaal. Kogu protsess kestab kuskil 2 nädalat ning sealjuures on hinnatase võrreldav Eestis toodetud toodanguga.

Kuuldeaparaadid OÜ on Sotsiaalkindlustusameti (SKA) koostööpartner.

Sotsiaalkindlustusameti toetuse saamise aluseks on kurgu-nina- kõrva arsti tõend.

Hinnad

Sotsiaalkindlustusamet on soetatavale kuuldeaparaadile määranud järgmised piirhinnad:

Sellest maskimaalsest piirhinnast hüvitab SKA 90% ja patsiendi omaosaluseks jääb 10% + lisamakse kui kuuldeaparaat on piirhinnast kallim.

Näiteks: soovite osta aparaati, mis maksab 450 € ning kuulute I aktiivsusgruppi

350 €- st 90% on 315€

450 – 315 = 135€

Seega riigi toetusega 450€ kuuldeaparaadi ostmisel on Aktiivsusgrupp I kuuluva kliendi omaosalus 135€

Omaosaluse miinimum on 7 eurot.

Kuuldeaparaate saab osta ka oma vahenditega ilma SKA toetuseta.

Selleks pakume oma klientidele (vanuses kuni 75 aastat) 0% intressiga järelmaksu 12 kuuks.

Nõuded järelmaksukliendile

  • Vanus 21 kuni 75a (k.a)
  • regulaarne tõendatav kuu sissetulek vähemalt 240 EURi. Regulaarse sissetuleku moodustab näit: töötasu, pension, emapalk
  • eelnev maksekäitumine on korrektne ning puuduvad aktiivsed maksehäireid
  • kehtiv elamis- ja tööluba (tähtajalise elamisloa korral) kuni lepinguperioodi lõpuni. Isikut tõendava dokumendina aktsepteerime: EV passi, EV Välismaalase passi ja ID-kaarti
  • arvelduskonto olemasolu ühes järgmistest pankadest (e-arve saatmiseks): Swedbank; SEB pank; Danske Bank; Nordea pank; Eesti Krediidipank või/ja LHV pank

Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 0% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 500 EUR, krediidisumma 500 EUR, sissemakse 0 EUR, lepinguperiood 12 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 0% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 0 EUR, igakuine haldustasu 0 EUR. Igakuine osamakse 41,67 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 500 EUR. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.