GN ReSound

Teie kuulmiskogemus peaks vastama teie ainulaadsetele vajadustele. ReSoundi kuuldeaparaatide, juhtmevabade tarvikute ja rakenduste ökosüsteem aitab teil parima helikvaliteediga kuulda ja kohaneda erinevates keskkondades ja olukordades. Meie kuuldeaparaatide portfellist on lahendus praktiliselt kõigile.

ReSound OMNIA

Nüüd saate kuulda kõiki üksikasju, mida varem ei olnud võimalik kuulda, eriti mürarikkas olukorras. Saate automaatselt häälestuda sellele, mis toimub teie ümber, ükskõik millisest suunast.

ReSound LiNX Quattro

Suure jõudlusega kuulmislahenduste täielik perekond

ReSound ONE

Armastatud autentsete helide taasavastamine tundub nagu teine noorus. Meie kuulmislahendused tähistavad seda, et igaühe kõrvad ja kuulmine on ainulaadsed.

ReSound Key

Kuulmine on meie maailma ja üksteisega ühendamiseks ülioluline. Rikastage oma meeli taas eluhelidega – oleme teinud teie tee parema kuulmise poole võimalikult lihtsaks.

Tutvustame ReSound Key™ – kuuldeaparaate, mis on loodud mugavalt ja usaldusväärselt töötama teie enda kõrvadega, et tagada tõeliselt hea kuulmine. Need annavad teile kindlustunde ja juhised, et kasvada koos oma kogemustega ja kuulda oma parimat iga päev.