Kuula nagu iga teine

ReSound ONE

Armastatud autentsete helide taasavastamine tundub nagu teine noorus. Meie kuulmislahendused tähistavad seda, et igaühe kõrvad ja kuulmine on ainulaadsed.

Uus disain

Kujundatud vastavalt teie individuaalsetele vajadustele

Parem kuulmine igas keskkonnas

All Access Directionality tagab, et oleksite parimas positsioonis kuulmaks, mis on oluline.

Keskendu enda ees olevale kõnele

Aktiveerige Ultra Focus, et saada suurepärane üks-ühele kuulmiskogemus ka kõige raskemates keskkondades.

Kuula maailma oma kõrvadega

M&RIE disain kasutab teie ainulaadset kõrvakuju, et pakkuda kõige loomulikumat heli.

Kaugkuulamise hooldus teie kodust

Saate abi oma kuulmisarstilt ReSound Assist Live videokõnede kaudu.

M&RIE

Kõige loomulikum helikvaliteet

Saate kõige tõepärasemat ruumitunnetust ja hõlpsasti helisid leida M&RIE, mikrofoni ja vastuvõtja kõrvasisese konstruktsiooniga. Meie ainulaadne kuuldeaparaat rikastab teie igapäevast helikeskkonda suurema suuna ja sügavusega.

Tutvuge M&RIEga

Mikrofon ja Receiver-in-Ear (RIE) kasutab teie ainulaadset kõrvakuju, et koguda helisid nii, nagu loodus seda ette nägi.

Kõne selgus tuulemüras

ReSound ONE võimaldab paremat kõne mõistmist tuulises olukorras.

Tuuline jalutuskäik koos M&RIEga ja ilma

Kõrvas olev mikrofon võimaldab teil nautida ümbruskonna looduslikke helisid ilma tuulemüra üle jõu käiva mürata.

Rahvarohke koht

Hämmastav heli erinevus, kui kasutate ReSound ONE'i koos M&RIE-ga mõnes rahvarohkes kohas nt. restoranis.

Ühenduvus

Ühenda end sellega, mis sind ühendab

ReSound ONE’i võrratu ühenduvus ühendab teid telefonide
ja tahvelarvutitega, et saaksite suhelda endale sobival viisil.

Ühendage oma teleriga

Mitmekülgne valik juhtmevabu lisaseadmeid annab teile veelgi rohkem võimalusi, et ühendada end helidega, mida te iga päev naudite. Näiteks ühendage oma teleriga ja saate oma lemmiksaateid otse oma kuuldeaparaati.

Jääge ühendatuks ilma sõrmegi tõstmata

Saate enda ReSound ONE-i ühendada otse oma iPhone’i või Android™ nutitelefoni ja ümbritseva maailma ning edastada heli ja traadita kõnesid oma kõrvadele stabiilse Bluetooth® Low Energy kaudu.

Uus funktsioon

Nautige iPhone'i ja iPadi käed-vabad kõnesid

ReSound pakub nüüd iPhone’ile ja iPadile* käed-vabad telefonikõnesid ja FaceTime’i kõnesid, kasutades kaasaegset voogedastustehnoloogiat.

*ReSound ONE käed-vabad kõned ühilduvad iPhone 11 või uuemate seadmetega, iPad Pro 12,9-tolline (5. põlvkond), iPad Pro 11-tolline (3. põlvkond), iPad Air (4. põlvkond) ja iPad mini (6. põlvkond), mille tarkvara uuendused on iOS 15.3 ja iPadOS 15.3 või uuemad.

Helistage julgelt

Kasutage oma ReSound ONE’i juhtmevaba peakomplektina, et võtta kõnesid vastu ja rääkida, ilma et peaksite oma iPhone’i või iPadi käes hoidma.

Kõnele vastamiseks vajutage lihtsalt kuuldeaparaadi nuppu. Tänu vähesele akutarbimisele on teil piisavalt energiat, et rääkida terve päeva.

Suurema lihtsuse tagamiseks on käed vabad

Vabastage oma käed ja tehke rääkimise ajal mitu ülesannet. ReSound ONE abil saate hõlpsasti jälgida vestlusi ja suhelda selgelt, isegi mürarikkas olukorras, ilma et peaksite üleliia palju keskenduma.

Kuidas saada käed-vabad kõnesid

Kui kasutate praegusel hetkel ReSound ONE’i, saab teie kuulmisarst antud funktsiooni kiire tarkvarauuendusega uuendada. Kui teil ei ole veel ReSound ONE’i, võtke ühendust oma kuulmisarstiga.

Laetavus

Kogu vajalik võimsus

Premium laadija

Stiilne laadija, mis sobib teie ReSound ONE’ile ja pakub kuni kolm päeva kestvat kiirlaadimist. Pistikupesa ei ole vaja. Nautige elu ilma patareide pärast muretsemata.

Lihtne laadimise kontroll

Laadimiskohvri asetamisel näitavad Premium-laadijal olevad LED-tuled nii kuuldeaparaatide kui ka kaasaskantava laadimiskohvri aku olekut.

Näeb kõikjal hea välja

Kuhu iganes te selle võtate või paigutate – reisikotti või lauale – laadija näeb välja elegantne ja diskreetne ning kaitseb ja laeb teie ReSound ONE’i.

Valige endale sobiv värv
Pronks
Valige endale sobiv värv
Šampus
Valige endale sobiv värv
Sügav must
Valige endale sobiv värv
Espresso
Valige endale sobiv värv
Kuldne
Valige endale sobiv värv
Grafiit
Valige endale sobiv värv
Särav hõbedane
Valige endale sobiv värv
Soe hall
Previous slide
Next slide

Vajate abi?

Klienditugi ning kuulmisabi kodust lahkumata

ReSound Assisti abil saate kuulmisabi, ilma et peaksite kodust lahkuma, kasutades selleks live-abi või kaughäälestust. Saate nautida personaalset hooldust mugavalt ja turvaliselt oma kodus.

Live-abi

Täiendage kliiniku kohtumisi otseülekandega videokohtumistega. Vastake lihtsalt oma kuulmisarsti sissetulevale videokõnele ja saate kuuldeaparaadi kohandusi mugavalt oma kodust.

Kaughäälestus

Saatke taotlus kaughäälestuse korrigeerimiseks igal ajal läbi oma ReSound Smart 3D nutirakenduse. Selleks on vaja täita vaid lihtne küsimustik.