Kõige puhtam ja loomulikum heli

ReSound OMNIA

Nüüd saate kuulda kõiki üksikasju, mida varem ei olnud võimalik kuulda, eriti mürarikkas olukorras. Saate automaatselt häälestuda sellele, mis toimub teie ümber, ükskõik millisest suunast.

Saadaval terve rida stiile

Suhtle enesekindlalt

Aidake rohkematel patsientidel kuulda müras oma parimat, kasutades ReSound OMNIA – nüüd on saadaval täielik tootevalik, sealhulgas uus Mini RIE ja laetav tolli. ReSound OMNIA pakub ainukest kiirguseformingut, mis parandab kuulmist müra ajal ilma katkestustundeta. Samuti on see ainus kuulmislahendus, mis ühendab samaaegselt kitsas kiirguseforminguga suunitluse müras kuulamiseks ja kõikehõlmavaks kuulamiseks. Tulemus? Uskumatu 150%-line paranemine kõne mõistmisel müra korral.

Tutvuge laetava Mini RIEga

Vajutage punktidele, et lugeda lähemalt

Antenn
Pakub katkematut voogedastust koos tugeva
ühenduvuse ja jõudlusega kvaliteetse
helikogemuse tagamiseks.
Kõikide ilmastikuolude
eest kaitstud

IP68-klassiga konstruktsioon, millel on
kaitsev nanokate kõigil komponentidel.
Suurepärane vastuvõtja võimalus
Erakordne kuuldavus välistingimustes
koos valikulise M&RIE-vastuvõtjaga.
Laetav ja kasutusvalmis
Kogu-päeva-aku võimsus ühe
laadimisega - isegi kui voogedastust
kasutatakse 100% ulatuses.*

*Kogu-päeva-aku põhineb 12 tunni keskmisel kasutusajal,
kui voogedastust tehakse 100% ajast kõigi stiilide puhul.
Aku kestus võib kasutuse järgi erineda.

Populaarne diskreetne disain
Väike suurus, pehmed jooned,
mugav kuju ja erakordne heli.

Tutvuge laetava Mini RIEga

Tundub loomulikuna

Unustage, et kannate kuuldeaparaati

Kuuldeaparaadi kasutajad otsivad mugavust, olenemata stiilist. Nüüd saate nautida loomulikku heli meie uusima diskreetse ja mugava disainiga. See on pehmete joontega, väike ja elegantne ning istub mugavalt kõrvadele.

Väike ja mugav

Populaarsed väikesed stiilid - kõik on mõeldud müras kuulmiseks

Nüüd saate valida ka eritellimusel valmistatud ReSound OMNIA™ kuuldeaparaadid. Valige meie seni väikseim stiil, mis peidab end teie kõrvadesse, või laetav disain, mis näeb välja nagu kõrvaklapid. Kuulmisspetsialist aitab teil valida sobiva stiili, mis vastab teie eelistustele.

Valige oma lemmikvärv

Unustage, et kannate kuuldeaparaati

ReSound OMNIA™ on ilusa viimistluse ning ergonoomilise disainiga, millelt vihmapiisad lihtsalt libistavad maha. Nüüd saadaval – nanokattega disain stiilsetes toonides.
Unustage taustamüra
Kuulete pereõhtutel või õhtusöökidel teiste juttu palju paremini. Ärge laske taustamüral ennast segada - tänu meie parimale kõne mõistmisele müras.
Kuule selgelt - kõikjal
Rühmasituatsioonides sukelduge suurepärase seltskonna õhkkonda ja kaasatusse, kuulates kõiki tegevusi, uudiseid või nalju, kui need toimuvad.
Loomulik enda hääle tajumine
Isegi suurepärase helikvaliteedi korral võib teie hääl kuuldeaparaatide kaudu kõlada valjusti ja kunstlikult. Nüüd saate kõlada nagu teie ise ja rääkida häirimatult.
Kontrollige minu sobivust
Ärge laske suurtel helidel põgeneda. Õppige, kuidas oma kuuldeaparaati õigesti ja turvaliselt kanda, kasutades kiiret kõrvade selfie't ja nautige ReSound OMNIA täielikku toetust. Kasutage rakenduses ReSound Smart 3D™ Check My Fit.

Lae alla App Store-ist.       Lae alla Google Play-st.

Kõikide ilmastikuolude eest kaitstud
Tuul, vihm või lumi. Kuulete selgelt igasuguse ilmaga kõndides, treenides või mõnda tegevust nautides.
Optimaalne mugavus kõrva peal
Unustage, et kannate kuuldeaparaati. Nautige oma päeva, mõtlemata oma kuulmisele, sest teil on lahendus, mis on nagu teie enda juurde kuuluv.
Teie juhtmeta peakomplekt
Kuula kõnesid, muusikat, videoid, podcaste või audioraamatuid oma kuuldeaparaatidega samamoodi nagu juhtmeta kõrvaklappidega, otse iPhone'ist ja iPadist või Android™ nutitelefonidest.
Sulaelged telefonikõned
Nautige suurepäraseid vestlusi, olenemata sellest, kas te edastate oma kõned kuuldeaparaati, isegi käed-vabad kõned*, või hoiate telefoni käes, nagu kõik seda loomulikult teevad.

*ReSound OMNIA™ käed-vabad kõned ühilduvad iPhone 11 või uuema versiooniga, iPad Pro 12,9-tollise (5. põlvkonna), iPad Pro 11-tollise (3. põlvkonna), iPad Air (4. põlvkonna) ja iPad mini (6. põlvkonna) või uuema versiooniga, mille tarkvara on uuendatud iOS 15.3 ja iPadOS 15.3 või uuema versiooniga.
Suurendage oma kuulamise kogemus
Olenemata sellest, kas otsustate voogedastada hääli või muusikat, kuulete kõike seda kvaliteetse heliga, mida te väärite.*

*Võrreldes meie vana tehnoloogiaga.
Previous slide
Next slide